Офіційний сайт

Пн-нд: 10:00 - 20:00
Вихідні: з 10:00 до 18:00

+38 098-891-45-45
0 (₴0)

FAQ

Конструктор MOZABRICK — новинка 2020 року! Це унікальний фотоконструктор, що дозволяє з будь-якої фотографії зібрати картину у форматі піксель-арту нескінченну кількість разів.

Конструктори MOZABRICK відмінно підходять як для подарунка, який не залишить нікого байдужим, так і для спільного проведення часу в колі сім'ї та друзів.

Процес складання цікавий, особливо цікаво й весело збирати MOZABRICK всією сім'єю.

Якщо у Вас є діти, то зборка фотоконструктора допоможе не тільки розвинути моторику рук, а й незабутньо провести дозвілля, після якого у вас залишиться зібрана картина на пам'ять.

Одна з особливостей конструктора MOZABRICK — це те, що ви можете збирати заново ваш набір нескінченну кількість разів, і доплачувати нічого не треба.

Картина з конструктора MOZABRICK буде виглядати в будь-якому інтер'єрі дуже дорого та актуально.

Приклади зібраних картин можете побачити у нас на каналі YOUTUBE и INSTAGRAM.

Країна виробництва конструкторів — Росія.

Ви можете використовувати будь-яке зображення з фотоапаратів, з соц. мереж, з телефонів або фотографії на папері, які можете відсканувати та завантажити.

Чим вища роздільна здатність (якість) головною фотографії, тим краще буде деталізація.

Ліпшим варіантом для основної фотографії буде портретне зображення одного або декількох людей з рисами обличчя, які добре проглядаються.

Чим менше дрібних деталей присутні на основній фотографії, тим краще вийде результат.

Генератор інструкцій запропонує 8 варіантів для збирання вашого фото на вибір.

У кожному наборі є інструкція, в якій ви знайдете ваш унікальний код, що складається з 6 символів. У генераторі інструкцій за допомогою коду зможете згенерувати й отримати на вказану вами пошту інструкцію щодо збірки картини.

Набір L розміром 76 * 76 см коштує ₴2 999

Набір S розміром 51 * 51 см .

Детальну інформацію про вартість і характеристики наборів ви знайдете на головній сторінці.

Всі елементи конструктора виконані з твердого пластику без запаху.

У кожному наборі присутній двосторонній скотч 3М, за допомогою якого зможете повісити ваш шедевр у будь-яке вподобане місце. У наборі S є підставка для установки картини на будь-яку рівну поверхню.

Звісно! В кожному наборі є спеціальний інструмент для відкріплення деталей — сепаратор. Як користуватися сепаратором, ви зможете прочитати в інструкції.

Все залежить від швидкості зборки. Зазвичай до процесу підключаються відразу кілька людей. У середньому на зборку набору L розміром 76 * 76 см потрібно 20–27 годин, а набору S розміром 51 * 51 см — 8–12 годин.

Для того щоб цього уникнути, ви можете до покупки та зборки подивитися, як буде виглядати ваша картина у форматі піксель-арт за допомогою безкоштовного генератора інструкцій.

Ми завжди кладемо на 5% більше деталей кожного кольору, ніж насправді потрібно для зборки. Проте, якщо ви раптом зіткнетеся з такою проблемою — просто зв'яжіться з нами, і ми вирішимо її!

Після генерації інструкції всі вихідні матеріали видаляються.

Так, конструктор MOZABRICK з вашою допомогою зможе зібрати маленька дитина, але через дрібні деталі конструктора рекомендовано не залишати малюка без нагляду дорослих. Вікове обмеження конструктора 14+.

Перевірте папку СПАМ і коректність пошти, яку ви вказали. Якщо інструкції немає, напишіть нам на пошту info@hide-group.com

Детальну інформацію про співпрацю можете дізнатися на сторінці «Дилерам» або написати нам на пошту: info@hide-group.com

Конструктор MOZABRICK можна оплатити будь-яким зручним для вас способом. Детальну інформацію про оплату можете дізнатися на сторінці «Платежі».

Детальну інформацію про доставку можете дізнатися на сторінці «Доставка».

Ми вважаємо, що суть продукту у процесі сборки. Тому таку послугу ми не надаємо.

Так, звісно. Вкажіть свій номер у замовленні, ми підтвердимо замовлення з вами, а в доставці вкажемо телефон одержувача подарунка.

Якщо вам не вдалося знайти відповідь на ваше запитання, напишіть нам на пошту : info@mozabrick.ru

Дякуємо за інтерес до фотоконструкторів Mozabrick.com.ua

×

Дізнатися більше про MOZABRICK та отрімати доступи до презентації